Pobytový balíček v historickom centre Bojníc
už od 198 EUR za 3 dni

  • ubytovanie na 2 noci
  • bohaté raňajky
  • parkovanie v podzemnej garáži
  • fľaša vína grátis
  • klimatizované izby
  • letná terasa so záhradou a detskými preliezkami 
21. JÚL 2024 o 19:00 V ZÁHRADE HOTELA BELASSI 

Trio LA GIOIA je synonymom spojenia štýlu operného  „belcanta“ a populárnej hudby a je stále ojedinelým zjavom v Strednej  Európe. Originálnym a doteraz nepočutým spôsobom interpretuje skladby  svetovej hudobnej scény, dominantne však domáce a české hity. Ich piesne  zasahujú široké publikum priamo do srdca. Trio tvoria: Peter Ševčík/  barytón, Matej Vaník/ tenor a Martin Vetrák/ tenor.

La Gioia znamená v taliančine radosť a o ňu sa s Vami LA GIOIA  prichádza podeliť v rámci svojho unikátneho turné po hradoch a zámkoch  pri príležitosti  15 výročia existencie tria, pod názvom „15 ROKOV S VAMI“.

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná  smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné  nevracia.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/LA-GIOIA-15-ROKOV-S-VAMI?ID_partner=60

HOTEL BELASSI NIE JE ORGANIZÁTOROM AKCIE

TERMÍNY POČAS LETA 2024: 20.07 a 17.8.

Už 4tý ročník projektu bude venovaný Bojnickému šafranu. Podujatie „Legendy ožívajú“ je realizované so záujmom oživiť divadlo a cestovný ruch na hornej Nitre prostredníctvom divadelných obrázkov, v historických častiach mesta Bojnice. Návštevníci tak majú možnosť spoznať históriu zámku, či mesta, alebo regiónu.