Školenia a konferencie. 

Našu konferenčnú miestnosť s klimatizáciou vieme pripraviť pre 30 – 50 osôb. K dispozícii je projektor a flipchart, ktoré vám pomôžu prezentovať vaše myšlienky a stratégie. Okrem toho môžete využiť náš reštauračný priestor alebo terasu a záhradu na prestávky a občerstvenie. Po dni plnom školenia si vaši účastníci môžu oddýchnuť v pohodlných hotelových izbách, kde ubytujeme až 50 hostí.

 

Firemné akcie a večierky. 

V rámci firemných akcií sme pripravení na vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov ponúknuť výnimočné služby. Urobte si u nás elegantnú recepciu, koktail párty, vianočný večierok alebo firemné posedenie. Sme pripravení vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, aby ste sa cítili vítaní a pohodlne. Naši skúsení kuchári pripravia lahodné jedlá, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky. Pre tých, ktorí chcú oddýchnuť po dlhom večeri, máme pripravené pohodlné a elegantné ubytovanie. Vaši hostia si tak môžu užiť večierok do poslednej chvíle a nemusia sa starať o návrat domov.

 

Teambuildingy.

Sme odborníci na tvorbu nezabudnuteľných team-buildingových skúseností. V našom hoteli vám ponúkame rôznorodé indoor aktivity, ktoré sú ideálne na posilnenie tímovej spolupráce a rozvoj komunikačných zručností. Pre tých, ktorí túžia po adrenalíne, máme pripravené vonkajšie športové aktivity, kde sa môžu vaši kolegovia vyblázniť a zlepšiť svoje fyzické zdatnosti. Aby sme poskytli nezabudnuteľný zážitok, organizujeme aj večerné aktivity, ako sú prehliadky zámku, diskotéky, stolové hry a kvízy. Štandarný servis ako ubytovanie a stravovanie sú samozrejmosťou.

 

Priestory pre vás

Reštaurácia
Kapacita 80 osôb
Terasa a záhrada
Kapacita 40 osôb (záhrada pre predstavenia 200 osôb)
Konferenčná miestnosť
Divadelné sedenie: kapacita 60 osôb
Sedenie do „U“: kapacita 30 osôb
Školské sedenie: kapacita 30 osôb

V prípade záujmu nás kontaktujte na events@hotelbelassi.sk, tel. +421 918 408 711 alebo kontakt formulárom.

Galéria