Reštaurácia je otvorená počas raňajok

pondelok – piatok: 7:00 – 9:00 hod.

sobota – nedeľa: 8:00 – 10:00 hod.

V ostatnom čase vám radi pripravíme podujatie na mieru

podľa Vašich požiadaviek. 

Ak máte záujem o zorganizovanie rodinnej oslavy, svadby, firemného eventu, či posedenia s priateľmi v súkromí, 

kontaktujte nás: restauracia@hotelbelassi.sk

V termíne 12/2021 – 03/2022 pripravujeme pre vás nový dizajn našej reštaurácie pre vaše eventy.
Radi vás privítame v novom priestore od 04/2022.

Tešíme sa na spoločné plánovanie a realizácie vašich podujatí, ktorých

termíny si môžete zarezervovať už teraz!

Pre bližšie info nás kontaktujte na: restauracia@hotelbelassi.sk

Hotel Belassi

Pôžitok a zážitok z menu

Naše menu pre vás nie je len súčtom nutričných hodnôt. Je to hlavne súhra chutí a vôní, ktorá vám umožní povzniesť akékoľvek menu o úroveň vyššie. Túto chvíľku budete chcieť mať len pre seba.

Baby Friendly

Myslíme aj na najmenších. Detské stoličky, detské menu, detský kútik plný hračiek, nefajčiarske prostredie, bezbariérový prístup, dostatok priestoru pre váš kočík aj v interiéri, terasa so záhradou a k tomu ubytovanie pod jednou strechou s detskou postieľkou gratis. Aj malí hostia sú pre nás veľkí zákazníci.

Eventy a viac

V BELASSI vám nenaservírujeme len bežný obed. Vždy vám pribalíme aj niečo viac. Zážitok nielen z jedla, ale aj príjemnej hudby, komorného koncertu či komplexne zorganizovaného eventu vám umožní uniknúť z reality všedných dní.

Atmosféra podľa chuti

Či plánujete firemné podujatie alebo súkromnú oslavu, prispôsobíme sa vám. Variabilita priestorov, pestrosť menu a prívetivý personál vám prispôsobia nielen menu na vašu mieru.

Fresh and Trendy

Čerstvosť surovín hrá u nás prím. Žiadne menu z našej kuchyne nie je z polotovarov, ani náhrad. Rovnako dôležité sú pre nás nové trendy, ktoré nás posúvajú vpred a umožňujú vám vychutnať si vždy niečo originálne.

Zdravé prostredie

Stolovanie BEZ FAJČENIA! Vychutnajte si vaše menu bez rušivých vplyvov. U nás sa nefajčí.

Oslavujte a prenocujte pod jednou strechou

Vychutnajte si čaro okamihu a zabudnite na uponáhľaný svet tam vonku. Neutekajte z večierku v najlepšom. Po oslave či pracovnej večeri vám pripravíme pohodlnú izbu, aby ste si mohli oddýchnuť bez starostí.

Firemné, súkromné a spoločenské podujatia

Eventy

Reštaurácia BELASSI Bojnice je súčasťou hotelového komplexu BELASSI****. Situovaná v srdci kúpeľného mestečka Bojnice, neďaleko neprehliadnuteľnej dominanty nielen Slovenska, ale aj Strednej Európy, Bojnického zámku, poskytuje pôžitok nielen v oblasti gastronómie, ale aj kultúry. Zariadená v modernom štýle dokonale ladí s hotelovými interiérmi a pritom poskytuje oveľa viac ako len hotelové stravovanie.

Hotel Belassi

LETNÁ TERASA

Letná terasa s posedením a rozľahlou záhradou ukrytou pred očami okoloidúcich je často prekvapením, ktoré by ste na hlavnej ulici Bojníc nečakali. Je to oáza oddychu uprostred zhonu, ktorú ocenia nielen obchodní cestujúci, ale aj rodiny s deťmi.

Terasa reštaurácie má k dispozícii sedenie pre 32 osôb. Záhrada je situovaná v miernom svahu a jej kaskádové stvárnenie umožňuje zorganizovať sobáš, prípadne exteriérové aktivity s občerstvením na terase.

Reštaurácia BELASSIBojnice je priamo prepojená s interiérom hotela BELASSI****, ktorý poskytuje ubytovanie v 20 izbách a apartmánoch. Výhodou tohto spojenia je blízkosť ubytovania v prípade firemných a súkromných podujatí.

Nepretržité internetové pripojenie prostredníctvom WiFi signálu je vám k dispozícii na recepcii hotela priamo pri reštaurácii. A hoci k nám prídete relaxovať, v prípade potreby vybavíte aj pracovné záležitosti či obchodné rokovanie.