Reštaurácia je otvorená počas raňajok

pondelok – piatok: 7:00 – 9:30 hod

sobota – nedeľa: 8:00 – 10:00 hod

V ostatnom čase je otvorená len na vopred dohodnuté akcie. 

Ak máte záujem o zorganizovanie rodinnej oslavy, svadby, firemného eventu, či posedenie s priateľmi v súkromí,

neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: restauracia@hotelbelassi.sk

 

Hotel Belassi

Pôžitok a zážitok z jedál v menu

Naše menu pre vás nie je len súčtom nutričných hodnôt. Je to hlavne súhra chutí a vôní, ktorá vám umožní povzniesť aj každodenné obedné menu o úroveň vyššie. Túto chvíľku budete chcieť mať len pre seba.

Baby Friendly

Myslíme aj na najmenších. Detské stoličky, detské menu, detský kútik plný hračiek, nefajčiarske prostredie, bezbariérový prístup, dostatok priestoru pre váš kočík aj v interiéri, terasa so záhradou a k tomu ubytovanie pod jednou strechou s detskou postieľkou gratis. Aj malí hostia sú pre nás veľkí zákazníci.

Eventy a viac

V BELASSI vám nenaservírujeme len bežný obed. Vždy vám pribalíme aj niečo viac. Zážitok nielen z jedla, ale aj príjemnej hudby, komorného koncertu či komplexne zorganizovaného eventu vám umožní uniknúť z reality všedných dní.

Atmosféra podľa chuti

Či plánujete firemné podujatie, súkromnú oslavu alebo si chcete užiť večeru vo dvojici, prispôsobíme sa vám. Variabilita priestorov, pestrosť menu a prívetivý personál vám prispôsobia nielen menu na vašu mieru.

Fresh and Trendy

Čerstvosť surovín hrá u nás prím. Žiadne menu z našej kuchyne nie je z polotovarov, ani náhrad. Rovnako dôležité sú pre nás nové trendy, ktoré nás posúvajú vpred a umožňujú vám vychutnať si vždy niečo originálne.

Zdravé prostredie

Stolovanie BEZ FAJČENIA! Vychutnajte si vaše menu bez rušivých vplyvov. U nás sa nielen pri obede nefajčí.

Oslavujte a prenocujte pod jednou strechou

Vychutnajte si čaro okamihu a zabudnite na uponáhľaný svet tam vonku. Neutekajte z večierku v najlepšom. Po oslave či pracovnej večeri vám pripravíme pohodlnú izbu, aby ste si mohli oddýchnuť bez starostí.

Špeciality kuchyne – Mediteránska kuchyňa

Kuchyňa plná pestrých chutí, slnka a prímorskej atmosféry. Mediteránska kuchyňa sa vyznačuje ľahkosťou jedál, neobmedzenosťou kombinácií a početnosťou variácií. Presne taká ako oblasti, z ktorých pochádza – francúzsky precízna, španielsky temperamentná, taliansky okúzľujúca, grécky lahodná. Aby ste ju ochutnali, nemusíte merať stovky kilometrov. Mediteránsku kuchyňu nájdete aj v Bojniciach. Belassi Cafe & Restaurant Bojnice vám ponúka príchuť leta počas celého roka. Len čerstvé suroviny, pravé home made talianske cestoviny, žiadne polotovary a správne pomery tých správnych chutí dokážu vyčarovať symfóniu na tanieri aj na jazyku.

Množstvo zeleniny a ovocia, cestoviny nepočetných tvarov, ryža, syry rôznych chutí a vôní, ryby a morské plody, ale aj mäsité pokrmy pripravované šetrným spôsobom k surovinám a zároveň k vášmu tráveniu, to všetko a ešte o čosi viac je Mediteránska kuchyňa v podaní Belassi v Bojniciach. Nezabúda na olivový olej ako základ dlhovekosti a bylinky vo všetkých svojich podobách, podporujúce chuť každého výtvoru. Mediteránska kuchyňa vo svojom prevedení sa postará o odľahčenie nielen vášho zažívania, ale aj mysle. Po výdatnom obede u nás sa budete cítiť plný pozitívnej energie.

Dezerty

Južanské dezerty v BELLASI Cafe & Restaurant Bojnice by ste určite nemali vynechať. Ľahké a osviežujúce nielen v letných mesiacoch, prekvapia svojou nápaditosťou tvarov, chutí a vôní. Francúzska káva Brosio patrí medzi preslávené odrody kávových fajnšmekrov nielen z gurmánskeho Francúzska. Preto ju prinášame aj vám. Doprajte si dúšok tohto ezoterického moku a užívajte si čaro prítomného okamihu.

Kvalitné víno

K dobrému jedlu bezpodmienečne patrí aj dobré víno. U nás oň nie je núdza. Odporučíme a doladíme víno k vášmu menu tak, aby podporilo jeho chuť a umocnilo váš zážitok. Očarí vás svojou ľahkosťou, šarmom a neodolateľnými dezertmi. Mediteránska kuchyňa v Belassi Cafe & Restaurant Bojnice.

Firemné, súkromné a spoločenské podujatia

Eventy

Reštaurácia BELASSI Bojnice je súčasťou hotelového komplexu BELASSI****. Situovaná v srdci kúpeľného mestečka Bojnice, neďaleko neprehliadnuteľnej dominanty nielen Slovenska, ale aj Strednej Európy, Bojnického zámku, poskytuje pôžitok nielen v oblasti gastronómie, ale aj kultúry. Zariadená v modernom štýle dokonale ladí s hotelovými interiérmi a pritom poskytuje oveľa viac ako len hotelové stravovanie.

Hotel Belassi

LETNÁ TERASA

Letná terasa s posedením a rozľahlou záhradou ukrytou pred očami okoloidúcich je často prekvapením, ktoré by ste na hlavnej ulici Bojníc nečakali. Je to oáza oddychu uprostred zhonu, ktorú ocenia nielen obchodní cestujúci, ale aj rodiny s deťmi. Pre tie má reštaurácia Belassi Bojnice priestranný detský kútik v samostatne vyčlenenej miestnosti s množstvom zaujímavých hračiek a aktivít.

Terasa reštaurácie má k dispozícii sedenie pre 32 osôb prekryté markízou. Záhrada je situovaná v miernom svahu a je v nej možné zorganizovať sobáš, prípadne exteriérové aktivity s občerstvením na terase.

Reštaurácia BELASSIBojnice je priamo prepojená s interiérom hotela BELASSI****, ktorý poskytuje ubytovanie v 20 izbách a apartmánoch na úrovni medzinárodných štandardov siete Best Western. Výhodou tohto spojenia je blízkosť ubytovania v prípade firemných a súkromných podujatí.

Nepretržité internetové pripojenie prostredníctvom WiFi signálu je vám k dispozícii na recepcii hotela priamo pri reštaurácii. A hoci k nám prídete relaxovať, v prípade potreby vybavíte aj pracovné záležitosti či obchodné rokovanie.