Konferencie, semináre, školenia, teambuildingy

Firemné eventy

Firemná akcia v Bojniciach

Bojnice so svojimi možnosťami sú ideálnym miestom pre konferencie, firemné akcie, teambuildingy, meetingy, eventy a podujatia. Bojnický zámok, jeden z TOP v Európe, tvorí očarujúcu kulisu nielen pre romantikov. Ukážte Vášmu zahraničnému obchodnému partnerovi peknú tvár Slovenska, alebo odmeňte seba či svojich zamestnancov pobytom v príjemnom prostredí. BELASSI Hotel & Restaurant Bojnice je správnym miestom pre vašu firemnú akciu či event.

Využite naše priestory na organizovanie seminárov, školení, tambuildingov, na prezentácie výrobkov, konferencie, brunch, pracovný obed či večeru, obchodné rokovanie, banket, raut, recepciu pre obchodných partnerov, firemnú koktail párty, vianočný večierok, firemný ples s možnosťou ubytovania.

Rozmýšľate ako využiť voľný čas počas konferencie, či pracovnej cesty? Kontaktujte nás, a my Vám so všetkým pomôžeme. Vybavíme Vám prehliadku Bojnického zámku, vstupenky na vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch nad Bojnicami, skupinové dobrodružstvo v Mystérium Bojnice, či poradíme kam na turistiku v okolí 

Lákavou novinkou je degustácia vína na Bencovje grunte, kde v 400 ročnej pivnici so someliérom ochutnáte rôzne druhy vína, a zahryznete si do pochutín od lokálnych dodávateľov. Okrem riadených degustácií, môžete využiť svoje kreatívne schopnosti a vyskúšať maľovanie keramiky, či spoločné varenie večere. Stačí, ak nás informujete, o aké aktivity máte záujem a všetko vopred vybavíme za Vás. Konferencia, či teambuilding v Bojniciach na mieru, to je profesionálny prístup tímu Belassi Hotel & Restaurant.

Konferenčné priestory pre Váš biznis

V BELASSI Bojnice vám k vášmu firemnému eventu naservírujeme

Netradičné menu – vhodné danej príležitosti. Vykročte z tieňa bežných dní a vyskúšajte ako chutí jedinečnosť.

Kreatívne návrhy – nielen pre chuťové poháriky, ale aj pre spôsob stolovania a doplnkového programu.

Flexibilitu interiéru – interiér reštaurácie prispôsobíme druhu a charakteru vašej akcie.

Zážitok na želanie – gurmánsky, estetický, kultúrny, programový…akýkoľvek si vyberiete. Alebo sa nechajte prekvapiť.

All inclusive riešenia – stravovanie, program, technické vybavenie, ubytovanie, organizácia a ďalšie potrebné a požadované služby na mieru vášho podujatia.

BELASSI Bojnice vám pomôže byť správnym hostiteľom. Kontaktujte nás a rezervujte si termín pre vašu firemnú akcia včas.

 

Priestory pre firemné akcie

Reštaurácia – interiér

Terasa + záhrada

Seminárna miestnosť – klimatizovaná seminárna miestnosť vybavená potrebnou školiacou technikou sa nachádza na 1. poschodí hotela

Možnosť ubytovania

 

Firemné akcie v BELASSI Bojnice pre všetkých

malé firmy aj veľké korporácie

organizátorov aj účastníkov

školiteľov aj školených

zamestnancov aj zamestnávateľov