Útulný očarujúci hotel s veľkým srdcom pre vás

Vitajte v Hoteli Belassi v rozprávkových Bojniciach

Hotel BELASSI sa nachádza v historickom centre Bojníc, 500 metrov od Bojnického zámku. Ponúka klimatizované izby s bezplatným pripojením na internet.

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, satelitnú TV a príslušenstvo na prípravu kávy alebo čaju. Súčasťou bezbariérového Hotela BELASSI je kaviareň a reštaurácia, ktorá ponúka stredomorské špeciality a pokrmy medzinárodnej kuchyne.

Výnimočné miesto pre svojich hostí

Organizujeme sériu štyroch hudobných večerov

Chceme prostredníctvom hudby priniesť zážitok – príjemne strávený večer na ktorý tí, ktorí sa rozhodnú prísť budú dlhšie spomínať. Veď kombinácia výnimočného miesta, kvalitnej hudby a pohostinnosti nášho hotela má na to všetky predpoklady.

Máme pre vás pripravené omnoho viac

Zoznámte sa s Hotelom Belassi

U nás nájdete aj

Belassi Café & Restaurant

Komplexné služby v oblasti spoločenského a zážitkového stravovania a stravovanie hotelových hostí sú naším cieľom aj poslaním. Našou prioritou je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí, vždy s niečím malým navyše. Snažíme sa nielen uspokojiť Vaše chuťové poháriky, ale aj poskytnúť neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok. Lebo nielen láska ide cez žalúdok.

Odborne vyškolený personál s niekoľkoročnými skúsenosťami, najnovšia gastronomická technika a nepredstieraná pohostinnosť vytvárajú atmosféru, vďaka ktorej sa BELASSI Café & Restaurant Bojnice stane vaším obľúbeným miestom na stretnutia nielen s priateľmi.

domaci-chlieb
slimaky-pecivo
Neprehliadnite

U nás si užívate tieto výhody

  • Personál hovorí troma jazykmi
  • Zdarma! Káblové pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

  • Zdarma! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.